InzerceTrinec.cz

TŘINECKÝ INZERTNÍ PORTÁL

Burza práce

Dobrý den, nabízím služby úklidu v domech i mimo dům. Pokud máte zdravotní problémy a máte zájem ozvěte se. Děkuji

Hledám práci na Hpp vhodné pro ženu? nabídne někdo? Uvítám i směnný provoz. Více přes email.

Dobrý den, hledám brigádu na letní prázdniny.Je mi 17 let a sháním práci na 2-4 týdny.

Poptávám zedníky, a lidí pro stavební činnosti.
Práce v okolí, výplata každý týden.

Přijmeme brigádníky na čistící a úklidové práce v areálu TŽ. Zájemci mohou volat na tel:606027900

Nabízíme brigádu u balící linky v potravinářském podniku v Třinci, potravinářský průkaz nutný, nástup ihned.
V případě zájmu nás kontaktujte na info@fammilky.cz

Dobrý den hledám práci jako zedník v Třinci a okolí ale není podmínkou můžu i v rámci ČR nejlépe z ubytováním je mi 39 let pocházím z Pl praxe výměna oken za nové a zednické práce v ČR 6 let děkuji za nabídky

Hledám šikovného řemeslníka, který by zvládnul částečnou rekonstrukci koupelny - jednalo by se o odstranění původní dlažby, položení nové dlažby, instalace sprchového boxu, wc, olepení stěn jádra PVC panely.
Děkuji předem za nabídky.

Nabízím odplevelovani zahrady.

Dobrý den, hledám práci nejlépe v administrativě.
Pracovala jsem jako administrativní pracovnice, referentka, fakturantka v e-shopu...
Velmi dobře ovládám práci na PC, MS Office (Word a Excel), znalost účetního softwaru Pohoda, psaní všemi deseti.
Nástup možný od 1.7.2022.
Děkuji za Váš čas a případně i nabídku :)

Hledáme šikovné brigádníky na sběr podpisů pro prezidentského kandidáta. Brigádníci mohou sbírat podpisy dle vlastních časových možností, ideálně alespoň 4 hodiny denně. Za každý uznaný podpis ? čitelný a neduplicitní ? je odměna 40 Kč. Náplní práce je aktivní oslovování lidí a kontrola správnosti vyplněných údajů. Ke sběru poskytneme podpisové archy a letáčky.

Odměna: 40 Kč / podpis

Termíny a pracovní doba: dle vlastních časových možností, nejlépe 4 hodiny denně
Místo: celá ČR
Pracovní náplň: sběr podpisů a kontrola správnosti údajů

Brigáda je vhodná pro studenty SŠ a VŠ, rodiče na mateřské dovolené, OSVČ, zaměstnance, důchodce atd.

Brigádník se podpisem smlouvy nezavazuje daného kandidáta volit!

Požadujeme
- aktivitu, příjemné vystupování a komunikační dovednosti
- odpovědnost a spolehlivost
- samostatnost

- věk nad 15 let

Nabízíme
- získání brigády v místě vašeho bydliště
- flexibilitu
- atraktivní přivýdělek
- možnost dlouhodobé spolupráce
- možnost pracovat v týmu

Hledám zedníka, práce Třinec, děkuji předem za nabídky.

Dobrý den Pomalu nám končí práce a tímto hledám další nabídku Práce
BOURACÍ PRÁCE
VYKOPOVE PRÁCE RUČNÍ
RŮZNÉ VYKLÍZENÍ
PRÁCE NA STAVBĚ
PŘÍPOJKY KANALIZACE
SME PARTA LIDÍ PROSÍM NABÍDKU PRO PARTU DĚKUJI VOLAT NA 604 438 128 HEZKÝ DEN

Dobrý den sháním nutně nějakou práci úklid, nebo práce jako pomocná síla v kuchyni děkuji.

Zdravím, hledám práci jako administrativní pracovnice, asistentka, fakturantka / pracovnice v internetovém obchodě, pomocná účetní...vše kromě poskytování fin. služeb. Praxe v administrativě, velmi dobře ovládám práci na PC. Znalost účetního softwaru Pohoda a Premiér. Nástup možný ihned. Za případné nabídky děkuji.

Brigáda na 4 dny, odpolední od 14:00 - 22:00, od úterý 21.6., Karviná , manipulace s vysokozdvižným vozíkem, vyplacení hned po směně. Více info na tel 731 015 927, od150 / h.

Přijmeme nové členy do moderní výroby nábytku

Další foto:

Nabízíme brigádu. Odměna 130 - 150 Kč / hod dle vykonané práce. Víc info.tel: 792 370 891

Hledáme do našeho týmu administrativní / ho pracovnici / ka. Pro bližší informace volejte tel.: 725 588 156.

Taxi Tom & City přijme dispečerku.

Taxi Tom & City Přijme řidiče (ku) i na vedlejší PP

Dobrý den hledám práci na HPP od 1.8.2022 třeba pokojská, vratná dělnice uklizečka jsem spolehlivá pracovitá a komunikativní děkuji za nabídky

Nabízím úklid panelákových vchodů 1x týdně. Vhodné pro maminky na MD nebo důchodce.

Dobrý den hledám jakoukoliv práci a nebo brigádu.fyzicky náročnou práci zvládám jsem schopný se učit a práci zvládám takřka jakoukoliv. Je mi 36 let bohužel nemám momentálně řidičák hledám proto práci v Třinci nejlépe s týdenním vyplacením nebo za provedenou práci. Za případné nabídky předem děkuji.

Provádím veškeré zednické práce moc levně přeprabky rodinných domů a bytů plovoucí podlahy omítky dlažby obklady koupelny toalety krby sádrokartony zateplení domu prostě vše co se týče zedniciny mám 30 let praxe volat můžete kdykoli tel číslo 604939116

Nabízím brigádu v bufetu na letním koupališti v Českém Těšíně. Více info na tel. 739 725 670

Hledám obchodní partnerku / společníka z Třinecka pro nastartování businessu v oblasti módy, protože něco pořádného tady opravdu chybí!
Máš obchodního ducha, máš dost stereotypní práce, zajímáš se o módu a ráda bys začala budovat něco svého?
Ve dvou se to lépe táhne, ne? - pokud tě tato nabídka oslovila, kontaktuj mě na uvedeném emailu, napiš o sobě něco krátkého a můžeme se poté sejít u kafe a vše probrat. :-)
Pouze seriózní a vážní zájemci.

Hledám šikovného Zedníka+pomocníka, cena od 150 Kč na hodinu, práce v Třinci, odvoz přívoz zajištěn, klidně týdenní platba, volejte děkuji.

Hledám práci v Třinci.
Práce můžete být všeho druhu nejlépe ale živnost ... Palič.. Dělník.. Pomocné práce atd.kontaktovat můžete kdykoliv .
Děkuju za nabídky

Hledáme nové členy do moderní výroby nábytku

Další foto:

Žijete v rodinném domě a potřebujete si tam něco vylepšit jako jsou zdiva a jiné úpravy? Stačí zavolat jsme připraveni začít a dodělat co si tam přejete.PS.poctivost, spolehlivost a lidský přístup Děkuji za nabidky.

Nabídka práce na pozici operátora výroby!
Dále nabízíme:
Stravenky
Bonusy
Příjemný kolektiv
Praxe výhodou, ne však podmínkou.
Nástup možný ihned!
Při zájmu volejte:
+420 734 258 585

Hledáme spolupracovníka k obsluze automatické balící lince.
Náplň práce: Obsluha balící linky, skládaní kamionu s vysokozdvižným vozíkem.
Adresa : Dobratice
Platové podmínky: 25000-30000 Kč

Hledáme řidiče na stabilni práci pro rozvoz paletoveho zboží. Vykladka pomocí vysokozdvižného vozíku ( moffet) Požadujeme řidičský průkaz C+E , profesní průkaz. Druh práce: rozvoz nákladů v rámci Moravskoslezskeho kraje. Každý den doma.
mzda 35 000-40 000 Kč čistého

?Zemní a Výkopové práce , terénní úpravy, demolice , práce ve stísněných a špatně dostupných místech

?Autodoprava Dovoz sypkých stavebních materiálu štěrky , písky, betonových směsí, dřeva, palet, odvoz sutin, zeminy a odpadu.
Tel: 732218933

Hledám hodnou pečovatelku pro svoji 82 letou maminku s Alzheimerem na 24 hodin denně, nejlépe v 7-10 denním turnuse.1200 Kč denně, podrobnosti telefonicky.

Nabízím práci servírky v Pivnici Nová Banketka na denní a noční směny.

Hledáme pracovníky do dřevovýroby jen ranní směny , muže i ženy.

Dobrý den, prosím nenabídne mi někdo pracina doma, předem dekuji

Dobrý den. Opět nabízím veškeré RUČNÍ výkopové práce včetně terénních úprav. Např. Izolace kolem domu, kanalizace, veškeré přípojky atd. Při zájmu mne kontaktujte na t.č. 792 229 514

Hledáme prodavačku do zavedeného Butiku v Třinci.Požadují aktivní přístup, spolehlivost, mít cit pro módu a mít chuť druhým poradit, Bezúhonnost, příjemný vzhled, základní ovládání PC a sociálních sítí , Zaslání Životopisu

Nabízíme:příjemné prostředí
Dobré platové podmínky(benefity pro zaměstnance)
Stálé zaměstnání nebo DPP(důchodkyně aktivní)
Pracovní doba 4hodiny od 13-17hod

?Autodoprava
Dovoz sypkých stavebních materiálu štěrky , písky, betonových směsí, dřeva, palet, odvoz sutin, zeminy a odpadu. Tel: 732218933

Dobrý den, sháním brigadu ve vinotece, nebo v trafice, za nabídky dekuji

Nabízíme Zemní a Výkopové práce, autodopravu sypkých materiálu, betonových směsí a palet. tel:732218933

Dobrý hledám brigádu na letní prázdniny je mi 15.let bydlím v Třinci jsem samostatná spolehlivá a pracovitá a rychle se učím novým věcem děkuji za nabídky

Nabízíme Zemní a Výkopové práce, autodopravu sypkých materiálu, betonových směsi a palet. tel:732218933

Dobrý den hledám práci na HPP třeba úklid, pokojská, vratná, dělnice mohla, bych nastoupit od 1.6.2022 jsem spolehlivá pracovitá děkuji moc za nabídky

Zemní a výkopové práce, autodoprava , rozvoz štěrku, písku , betonových směsí do 4 tun, možno využití i jako valník na přepravu palet, hranolu apod

Stravenky
Bonusy

Zemní a výkopové práce, autodoprava , rozvoz štěrku, písku , betonových směsí do 4 tun, možno využití i jako valník na přepravu palet, hranolu apod .

Dobrý den, hledám práci, která není jednobarevná.
Ráda se učím novým věcem.
Je mi 21let.
Jsem vyučená cukrářka, mám zkušenosti jako prodavačka, cukrářka, obsluha poloautomatických svařovacích strojů.
Vlastním ŘP. B
Možný nástup 1.7.2022

Přijmeme prácovníka na pozici operátora výroby.

Třísměnný provoz od pondělí do pátku.

Volné víkendy.

Místo výkonu práce: Třinec - Konská.

Zkušenosti na pozici operátora výhodou, ne však podmínkou.

Nástup možný ihned.

Zájemci volejte na: +420 734 258 585