Burza práce

Hledám práci na pozici administrativní pracovnice, fakturantka, asistentka. SŠ s maturitou, praxe 5 let, ovládám práci na PC ( word,excel,pohoda), řidický průkaz sk. B. Děkuji za nabídby. Prosím kontaktovat přes email.

Hledáme paní na občasný úklid kancelářských prostor. Možno ranní nebo odpolední dle domluvy. Práce v Třinci.

KaPA, o.p.s. zve na seminář na téma:
Léčebná metoda,
kterou člověk může provádět sám a využívat k léčení
fyzických a psychických nemocí a odstranění problémů ve vztazích a kariéře (léčebné kódy).
Kurz proběhne dne 14.12.2017 od 15:15 hodin na ul. Závodní 815, Třinec-Staré Město (u brány Koksovna)
Cena: 200,-- Kč/osobu

Prodavačka po vyučení hledá zaměstnání. Spíše manuální než komunikativní. V případě zájmu spolupráce mě neváhejte kontaktovat na email brunetka777@email.cz Předem děkuji.

Nabízíme kosmetické služby: ošetření pleti, prodloužení řas, gelové nehty, líčení, epilace, dárkové poukázky za skvěle ceny :) fb: kosmetické služby - Třinec, těšíme se na vás, Simona a Soňa

Hledáme posilu do e-shopu s kamennou prodejnou se specifickými autodíly

Náplň práce:
- řešení prodejního procesu od objednávek až po expedici
- vkládání, překlady a editace produktů na e-shopu
- zákaznický servis a vyřizování dotazů zákazníků
- příprava zboží a zásilek k expedici

Co požadujeme:
- SŠ
- chuť pracovat se zajímavým sortimentem
- zkušenosti v auto - moto - tuning
- příjemné vystupování, komunikační schopnosti
- znalost ovládání PC a Internetu
- znalost polštiny, němčiny, popř. angličtiny výhodou
- ŘP. sk. B

Co nabízíme:
- odpovídající platové ohodnocení
- slevy na firemní produkty
- možnost pracovního postupu a profesní profilace

Vřele doporučuji firmy, které provádějí svou práci do úplných detailů: přístřešky, pergoly, stání na auta, dřevěné domy, střechy rodinných domů-vždy doporučuje krásný podhledový krov, altány, zimní zahrady a jiné stavby na míru provádí firma:
tesařství Martin Šuchma, 778 532932, suchmic@seznam.cz
Co se týče pokrývače střech rodinných domů doporučuji firmu:
Tomáš Žufaj, 775 926277- snad je mobil správný.
Nádherné schodiště, viz.fotografie díla:
p.Gawlas Jiří, stolářství Lomná: 733 427179.
Rozvody vody, plynu, kanalizace: p.Kubík 603 517672, během jednoho dne měl hotový celý dům i s podlahovým vytápěním, neuvěřitelné!!! Dokonce jsem měla do pár dní na stole i revizní zprávy!

S málokterou firmou je dnes člověk plně spokojený. Já si cením detailů, rychlosti práce, dané splněné dohody a stanovené ceny. Výše je můj mobil, na který Vám ráda bližší informace poskytnu. Byly i jiné firmy, na které nerada vzpomínám, třeba koupelna, která po měsíci dokončené práci potřebovala plnou rekonstrukci- obklady odpadly, poničily vanu, pračku... Nebo sádrokartonáři? Ti práci ani nedokončili, navíc se mi ve dvou místech propadli do dalších pokojů, když dělali zateplení stropu, tím svou práci ještě i zničili, dodnes mám v těchto místech stropy prohnuté.... Co je ale úžasné? Epoxidové spáry, to je síla!!! Stačí jen mýdlo a jsou zpátky tak čisté jako na začátku!!!

Prevezu odvezu cokoli kdekoli

Hledám spolupracovníka do firmy, který se nebojí poznat nové věcí, pracovat v kolektivu a s kolektivem vytvářet další pozice, který sám sobě věří, že něco v životě dokáže. Spolupracovníka, který má rád společnost, snahu se rozvíjet, učit se, školit se, jít v životě s pracovním postupem směrem kupředu a postupně jít ještě pořád dál- nestat na jednom místě a naučit to i spolupracovníky nové, umět je motivovat a vést. Pro nejlepší odměna- prestižní hodinky, firemní vůz, další provize, aj.

autodoprava,stěhování... celá čr,sk,pl..

Provádíme veškeré zednické práce od A do Z
Dle domluvy VŠE levněji než konkurence.kontaktujte mně na výše uvedene tel.číslo na dohodu o spolupráci. Děkujeme že se na nás obracite.

KaPA, o.p.s. zve na bezplatné semináře dotované městem Třinec
22.11.2017 od 15:15 hodin, v sídle KaPA, ul. Závodní 815, Třinec ? Staré Město (u brány Koksovna)
Téma: Vše potřebné ke svému rozvoji máte v sobě. Technika ?Strom osobního rozvoje? Vám může pomoci zmapovat Vaše zdroje a silné stránky, Vaše úspěchy, ale také cenné neúspěchy a určit Vaše cíle. Budete-li mít jasně definován směr, kterým se chcete ubírat, najdete i kroky, které Vás k cíli dovedou. Jedná s e o zážitkový workshop, jehož cílem je sebepoznání.

Hledám jakoukoliv práci na noční směny mužou být i 12hod ja 45 letý spolehlivy Nejlíp práce na živnost

Hledám brigádu v soboty, max. 8 hodin. Mužu dělat, cokoli budu schopen. Je mi 18, studují strojírenství. Třinec-Oldřichovice

Přijmeme nové zaměstnance na různé pracovní pozice
Německo
Svářeč kovů
Zámečník
LakýrníkMontér
Dělník v elektrotechnice

Francie
Lakýrník

ČR
Zámečník
Svářeč
Montér
Elektrikář
lakýrník

Hradíme ubytování a cestování, našim zaměstnancům nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou, možné přesčasy, zázemí silné společnosti, stabilní zaměstnání, příjemný pracovní kolektiv.
Naše zaměstnance svážíme firemními auty.

Od našich zaměstnanců očekáváme spolehlivost, pracovitost, loajalitu, zodpovědný přístup k práci.
Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme na telefonním čísle 725593664.
Budeme se těšit na spolupráci.

Požadovaná profese: Řidič motorových vozidel sk. B, C nebo C+E -kamion
Mzda: ŔP B 35.000,- Kč
ŘP C 40.000,- Kč
ŘP C+E 48.000,- Kč
Zaměstnavatel: AUTO TONI, ul. Dobrovodská čp. 2054/53, 370 36 České
Budějovice
Kontakt: tel.č. : 608883033
Místo výkonu: dle potřeb zaměstnavatele-NSR
Směnnost: jednosměnný provoz
Pracovní úvazek: Plný úvazek
Stupeň vzdělání: SOU a výše
Doba zaměstnání: 2 roky s možností prodloužení
Ubytování: Ubytování zajištěno ve městě ULM-NSR
Požadujeme:
Zdravotní způsobilost
Znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
Ochota pracovat
Znalost oboru
Bezúhonnost
Předem děkujeme všem uchazečům o práci za projevený zájem pracovat u naší společnosti.

Cid hleda praci na hpp 43 let jako vratny,udrzbar ridicak vlastnim

Hledám práci na pozici administrativní pracovnice, fakturantka, asistentka. SŠ s maturitou, praxe 5 let, ovládám práci na PC ( word,excel,pohoda), řidický průkaz sk. B. Děkuji za nabídky

Dobrý den,hledáme šikovného spolehlivého řidiče do naší firmy,podminkou je vlastní auto,měsíční plat+prémie,pracovní nápln řidič nic víc.Více info telefonicky.

Hledam brigadnici do hospody

Hledám prácina plný úvazek v okolí Třinec a Český Těšín . Jsem vyučená servírka je mi 21 let. Díky za nabídky .

Dobrý den,nabizíme práci v Praze,spíše hledáme partu lidí na stavebni a uklídové,zednické práce ,dlouhodobá spolupráce ,nástup přiští týden,ubytování zajištěné,více info telefonicky.

Dobrý den,přimeme do stavu paliče 1,je to páce v TŽ,nástup ihnet,více info telefonicky.

Akce na zapujčení čistících stroju KARCHER.
-Dále nabízíme čištění kobercu,sedacích souprav a čalounění
-provádíme profesionalni mokré čištění(tepováni)kobercu,sedacích
souprav,křesel a ostatního čalounění.
-čištění se speciálnim saponátem zajistí dokonalý výsledek na všech
potahových látkach.
-možnost čištění nejen bytových,ale i zátěžových kobercu.
-možnost si zapujčit čistící stroje KARCHER(200kč/24hod.).
-zaručujeme nejlepší ceny.
-možnost dovozu až domu.

Dobrý den.provádím zednicke práce,opravy omitek,koupelny i sádrokartony a další. Pište nebo volejte určíte se dohodneme. Děkuji.

Prevezu odvezu cokoliv kdekoliv

- SŠ
- ŘP. sk. B

- odpovídající finanční ohodnocení

Zájemci, zasílejte nám své životopisy na e-mail info@tuning-tec.cz

Zavedená účetní firma hledá účetní se znalostí vedení daň. evidence i účetnictví jako zástup za MD. Přednost mají uchazečky, které znají účetní software ”Účto” a ”Ježek STEREO”. Nástup 01.04.2018. Životopisy zasílejte na e-mail: simpledouble@seznam.cz

Přijmu zedníky a instalatéry do zaměstnaneckého poměru pro celoroční práci.

Hledám zedníka pro dlouhodobou spolupráci, ideálně živnostníka, možnost brigádně. Mé stavby jsou v Praze a Středních Čechách. Podmínkou auto a ochota dojíždět za prací, dále požaduji pracovitost, znalost materiálů a technologických postupů, týmový přístup, pečlivost a poctivost. Vzdělání a věk není podstatný. Nabízím slušné výdělky dle výkonu, rozmanitou práci, přátelský tým pracovníků, férový přístup. Nástup možný ihned. V případě zájmu nebo dotazů mě zkontaktujte. Kontakt tel: 607820018, email: stavby@chvojkastavby.cz

Bezpečnostní služba CBS BLOK,spol.s.r.o.přijme pracovníka výjezdové skupiny.Podmínky : bezůhonnost,spolehlivost , fyzická zdatnost,flexibilita,ŘP.SK.B.,volejte Po-Pá od 8.00-15.00hod

Převezmu odvezu cokoliv kdekoli