InzerceTrinec.cz

TŘINECKÝ INZERTNÍ PORTÁL

Burza práce

Nabízím práci na stavbě. Nejlépe na vlastní ŽL.

Nabízím tetování, za příznivé ceny. Návrhy na přání, veškeré info na email nebo telefonicky :)

Volné pracovní místo na pozici servírka / číšník. Nástup možný ihned.
Provozovna v Třinci-Konská 29 u žel.stan. Hospůdka u Wolného. Platové ohodnocení dle dohody.

Volné pracovní místo na pozici prodavačka. Pro otevírací dobu PO-PÁ od 20:30 do 22:20. Nástup možný ihned.
Provozovna v Třinci-Konská 29 u žel.stan. Platové ohodnocení dle dohody.

Přijmeme pomocnou sílu do kuchyně

Hospůdka u Irky v Nýdku nabízí brigádu o víkendech a letních prázdninách na pozici servírka. Praxe není nutná. Zaučíme

ROZPOČTÁŘ VZT
(vzduchotechnika a klimatizace)

Požadavky:
? min. SŠ vzdělání stavebního nebo technického zaměření
? Znalost práce na PC (MS Word, Excel, OutLook)
? Praxe na pozici rozpočtář VZT - podmínkou
(obchodní domy, průmyslové budovy, bytové domy aj.)

Náplň práce:
? Vytváření cenových nabídek VZT
? Komunikace s dodavateli materiálu
? Zpracování a kontrola výkazů výměr

Nabízíme:
- samostatnou práci ve velmi perspektivním oboru
? Příjemné pracovní prostředí u stabilního zaměstnavatele
? Práci na dobu neurčitou
? Motivační ohodnocení, 13plat, stravenky
? Nástup možný ihned
- firemní benefity

Životopis prosím posílejte na:
info@gremiklima.cz Tel.: 605 475 845

Obchodní manažer pro divizi Morava (VZT)

Požadavky:
? Praxe na pozici Obchodního zástupce v oboru VZT - podmínkou
(obchodní střediska, průmyslové budovy, bytové domy)
- aktivní řidič

- vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti TZB
(obchodní domy, průmyslové budovy, bytové domy)
- péče o klíčové a stávající zákazníky
- navrhování technických řešení vzduchotechniky
- prezentace nabídek, výrobků a návrhů u zákazníků
- vypracování cenových nabídek
- vedení agendy o projektech a obchodních případech
- reporting nadřízenému v určeném způsobu a rozsahu

Nabízíme:
? Motivační ohodnocení, 13 plat, stravenky
- služební vozidlo, notebook, mobilní telefon

Hledám odpolední brigádu na celý týden i soboty nebo neděle, .nejlépe v době od 15.00 do 22.00 hod.Záleží na domluvě.Jsem na MD.Vzdělání SŠ s maturitou.Aktivní řidička 13 let.Může být i manuální práce operátor, uklizečka, ale ráda se zaučím i do administrativy nebo skladu.Za nabídky děkuji.

Nabízím flexibilní a účinnou výuku angličtiny bez zbytečností a lekce vytvořené vám na míru. Ať jste nekonečný začátečník, nebo si pouze chcete angličtinu osvěžit - vytvořím pro vás program, který bude zodpovídat vaším požadavkům. Pokud jste z Třince a okolí můžeme se klidně setkat, ale nabízím i skype lekce. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na emailu: kostrokovi17@gmail.com

Hledám webdesignera pro úpravu a vytvoření web stránek.Rovněž pokud o někom takovém víté a doporučíte 500Kč odměnu pro Vás.

Hledam k svemu rannimu HPP od PA / PO nejakou brigadu formou DPP ci DPC v odpolednich hodinach od 16 / 22hod. popr. cely vikend mozno od 6-22hod. pripadne s nocni ze soboty na nedeli skoro cokoliv mimo osetrovatelskou a pecovatelskou slizbu..mam zkusenosti s dobalovanim zbozi...jizda VZV do 5t (W1)....stavebni pomocnik..sadrokartony..malovani...vratny.jsem vyucen jako mechanik opravar vek nad 40 let z Trince

Malířské práce.
Provádím veškeré malířské práce ( domy, vchody, byty, komerční prostory, ordinace, atd. ), velký výběr materiálů, smluvní ceny.

Dobrý den.Nabízím veškeré ruční výkopové práce včetně terénních úprav.Např izolace kolem domů, kanalizace, veškeré přípojky atd.Při zájmu mne kontaktujte na tel.č.792229514

Dobrý den hledám práci na hpp nebo dpč, Jablunkov, Třinec

Pro českou firmu hledáme zástupce bez živnostenského listu.
S maturitou a autem.Spolehlivé.Pro Jablunkov, Třinec, Těšín.Nově ke smlouvám nabízíme i velmi levné asistenční služby.Také velmi levné pojištění smluv.Volejte kdykoliv.

Hledáme obchodní zástupce pro oblast Třinec Jablunkov Těšín.Hledáme pouze pro dlouhodobou spolupráci.Potřebujete maturitu a auto.Nepotřebujete živnostenský list.Volejte kdykoliv i v sobotu a neděli.

prevezu odvezu cokoli kdekoli

Hledáme podnikatelé, kteří by měli zájem ušetřit a spojili by se s námi v rámci reklamní kampaně a provozních nákladů.
Jsme z Třince, pro další info nebo domluvení osobní schůzky zde email:montco@seznam.cz

Pro firmu Fair Credit hledáme zástupce s maturitou, autem, spolehlivé.Zabýváme se financemi hotovostní mi a bankovními.Ozvat se můžete kdykoliv.Jsme česká firma.Působíme v celé České republice.Provize vyplácíme každý týden.